Projektujeme pasivní, nízkoenergetické, nulové, aktivní a plusové domy = stavby s minimálními provozními náklady a se zdravým vnitřním prostředím.
Upřednostňujeme použití přírodních ekologických materiálů a využití ekologických technologií. Využíváme  principy a prvky soběstačných domů. Domy optimalizujeme v programu PHPP a domy projektujeme pro dosažení dotací v programu Zelená úsporám. Jsme členy Centra pasivního domu.

Kniha Pasivní rodinný dům - proč a jak stavět, Mojmír Hudec

Kniha Pasivní rodinný dům - proč a jak stavět,  Mojmír Hudec
OMLOUVÁME SE, KNIHA JE JIŽ VYPRODÁNA. Kniha je určena široké veřejnosti a pro investory rodinných domů jako základní publikace pro orientování se v problematice pasivních domů. Je zaměřena přímo na pasivní domy. Stručnou a jasnou formou informuje proč stavět v pasivním standardu a jaká hlediska je třeba zvažovat při projektu domu. Přináší informace o materiálových variantách i o doplňkových konstrukcích. Jaká jsou vhodná řešení konstrukcí od základů až po střechu, jak zajistit energetickou soběstačnost domu i jak lze případně řešit například zpětné využívání vody to vše se čtenář v knize dozví. Samozřejmostí je i kapitola věnovaná ekologickému řešení stavění pasivního domu a prokazování pasivního standardu budov.
<p><em><span style="font-size: 16pt;"><strong></strong></span></em> </p> <p> </p> <p> </p> <p><span style="text-decoration: underline;"><span style="font-size: medium;"><strong>Obchodní podmínky</strong></span></span></p> <p><strong>Doprava:</strong></p> <p>Možnost osobního odběru v naší kanceláři (Pekařská 6, Brno), nebo dobírkou.</p> <p> </p> <p><strong>Termín dodání:<br /></strong>Obvyklá doba dodání knihy do 3 dní od objednání.</p> <p> </p> <p> </p> <p> </p>

Cena s DPH: 129 Kč
Fotogalerie:


 

 

ATELIÉR ELAM - ING.ARCH. MOJMÍR HUDEC Pekařská 6,  602 00 BRNO   tel./fax: +420 543 234 510   e-mail: elam@elam.cz

Top